Çılgın Paylaşım

Türkiye'nin en çılgın paylaşım mekanı

AnasayfaRADYOKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ÜnlÜlere BİLİŞİM FORUMU Sorduk İŞte Cevaplari

YazarMesaj
BlondHis
VIP
VIP

Erkek

MesajKonu: ÜnlÜlere BİLİŞİM FORUMU Sorduk İŞte Cevaplari   Paz Ocak 27, 2008 7:24 pm

Urfa’da BİLİŞİM FORUM vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum..Bizim urfa 63 te orda mod olmuş helal koçum sana...

Burdan bütün BİLİŞİM FORUM üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum iyi aksamlar BİLİŞİM FORUM her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla BİLİŞİM FORUMA renk katacagim, ayol iyiki varsin BİLİŞİM FORUM

Ayoll Ablaniz kurban olsun size Ne güzel paylasimlar yapiyorsunuz BİLİŞİM FORUMUN gelecegi cok parlak üye olup katkida bulunmak artik boynumuzun borcu oldu

Bak Gülcan burasi BİLİŞİM FORUM artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan) BİLİŞİM FORUM var artik bize sahip cikacaklar

Cikata Muz, muz. Ben bu BİLİŞİM FORUMA MAL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz...

Artik bende bundan sonra BİLİŞİM FORUM DA spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...

Ben Saadettin Teksoy Bundan sonra bende sizlerleyim BİLİŞİM FORUM DA sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim SakIn BİLİŞİM FORUMDAN ayrilmayin...

Olağanüstü paylaşımı keşfetmek için bizde artık tüm bölümlerimizle en iyi forumdayız..BİLİŞİM FORUMDA

Adadan sonra en çok bu forumda rahat ediyoruz..Dedik yönetmene allah rızası için bi net bağlada BİLİŞİM FORUMA takılalım diye
Kullanıcı profilini gör
**$ERK@N**
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: ÜnlÜlere BİLİŞİM FORUMU Sorduk İŞte Cevaplari   Paz Ocak 27, 2008 9:25 pm

Tüm ünlülere yorumlarından dolayı teşekkur ediyoruz rendeer

Kullanıcı profilini gör http://srknweb.ueuo.com/

ÜnlÜlere BİLİŞİM FORUMU Sorduk İŞte Cevaplari
1 sayfadaki 1 sayfası